Witamy nowych użytkowników! Jeśli czujecie się dobrze na naszym forum pomóżcie nam w reklamie. Zaproście znajomych, bardzo nam pomożecie. Zachęcamy do pisania! :)
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-03-19 13:38:11

James

http://www.picshot.pl/pfiles/27133/user.png

Zarejestrowany: 2011-03-19
Posty: 18
Punktów :   
Książka: Most do Terabithii
Film: Zejście - I i II.
Muzyka: Pop, Rock, Hip-Hop.
Hobby: Aktorstwo :)

Spellforce

Wielka wolna Encyklopedia napisał/a:
gra komputerowa będąca połączeniem gry RPG i gry strategicznej. Gra została stworzona przez niemiecką firmę Phenomic, a wydana w 2003 r. pod pełną nazwą Spellforce: The Order of Dawn przez JoWooD Productions.
Rozszerzenia: Spellforce: Oddech Zimy (2004) i Spellforce: Cień Feniksa (2005). Sequel: Spellforce 2: Shadow Wars, rozszerzenie: Spellforce 2: Dragon Storm, Spellforce: Faith in Destiny .
W świecie Spellforce jest sześć ras podzielonych na dwie strony-jasną i ciemną.

Dnia wczorajszego przeszukiwałem szafki z grami by odnaleźć Warcrafta III aczkolwiek zamiast niego natknąłem się na tajemniczą grę nazwaną Spellforce Zakon Świtu. Jako iż nie grałem w to wcześniej i nie wiem skąd wzięła się w moim domu postanowiłem ją przetestować.
Instalacja - Dwie płyty, dosyć krótka.
Fabuła - No nie mogę powiedzieć, że ta gra nie posiada ciekawej fabuły ponieważ jest nawet fajna.
Dialogi - Przewidywalne, dosyć prymitywne.
Grafika - Słaba. Widok z lotu ptaka.
Sterowanie - Myszką, Dosyć niewygodne przewijanie mapki.
Ogółem - 6/10
Całą ocenę ratuje nie zła fabuła i dosyć przyjemny proces instalacyjny, który trwa nie dość, że krótko to na dodatek w tle ma ustanowioną ładną kobitkę

Jest to pierwsza gra z tej serii więc być może dodatki albo druga część tej serii, będą ciekawsze.
Graliście? Gracie? Co o niej sądzicie?

Ostatnio edytowany przez James (2011-03-19 13:38:22)

Offline

 

Legenda:

Administrator
Moderator
Grafik
Koder
Statystyki:

Napisane posty:
Napisane tematy:
Mamy zarejestrowanych użytkowników. Ostatnio zarejestrował się ! Serdecznie witamy!
Informacje:

Na forum jest użytkowników online, oraz gości.

Kto jest online:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet kurów